EDUKACJA

ikona szkolenia otwarte

OTWARTE SZKOLENIA

Nieważne czy jesteś przedstawicielem Działu Zakupów, zajmujesz się zaopatrzeniem, czy po prostu fascynuje Cię coaching i rozwój osobisty. Zapisz się na jedno z naszych otwartych szkoleń w Krakowie.

Napisz do nas, aby dowiedzieć się więcej. Udzielimy Ci informacji o szczegółach oraz terminach. Nie czekaj dłużej!

ikona zamkniete szkolenia

ZAMKNIĘTE SZKOLENIA

Oferujemy zamknięte sesje coachingu dopasowane do potrzeb pracowników Twojej firmy. Jako specjaliści w dziedzinie zarządzania zakupami i łańcuchem dostaw szkolenia opracowujemy na bazie pozyskanych doświadczeń.
W Krakowie zaufały nam już setki osób, które z zadowoleniem weszły na nową drogę biznesu.

szkolenia indywidualne

INDYWIDUALNE SZKOLENIA

Organizujemy indywidualne szkolenia w tzw. modelu Jeden na Jeden. Proponujemy je wszystkim, którzy chcą podnieść swoją wiedzę oraz umiejętności w szerokim zakresie tematyki sprzedaży – zarządzania zakupami oraz zarządzania łańcuchem dostaw.

Ale to nie wszystko!
Z nami poznasz m.in. tajniki skutecznej mediacji czy negocjacji w biznesie. Przekonaj się, że PARTPRAX Kraków to dobry wybór.

ikona studia

STUDIA PODYPLOMOWE

Partprax jest patronem merytorycznym oraz twórcą programu studiów podyplomowych: "Zarządzanie Zakupami i Łańcuchem Dostaw". Są to pierwsze w Polsce studia podyplomowe w całości prowadzone przez praktyków renomowanych firm oraz cenionych specjalistów, m.in. Konrada Bąka związanego z krakowską nauką oraz biznesem.