O FIRMIE

Uczestnicz w Praktyce

Nazwa firmy nie jest przypadkowa. PARTPRAX pochodzi od angielskich słów: participate (uczestniczyć) oraz praxis (praktyka), które idealnie opisują naszą działalność. Tworzy ją zespół ekspertów, którego misją jest edukacja w zakresie negocjacji w biznesie, a także efektywne wsparcie wszystkich zainteresowanych tematyką optymalizacji sprzedaży i łańcucha dostaw – zarówno na gruncie prywatnym, jak również zawodowym.

Proponujemy szkolenia dla Działu Zakupów, lecz nie tylko. Dlaczego? Skuteczny coaching przyda się dla każdego, kto ma styczność z pracą opierającą się na kontakcie międzyludzkim. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie. Dzięki dogodnej lokalizacji jesteśmy w stanie realizować szkolenia zakupowe dla różnych grup.Każdy z nas ma za sobą dziesiątki lat doświadczenia w zarządzaniu projektami na płaszczyźnie zakupów oraz łańcucha dostaw. Mieliśmy styczność w różnych, często najlepszych w swoim segmencie, firmach globalnych, kontynentalnych i lokalnych. Nabyta wiedza połączona z umiejętnością faktycznego działania czyni z nas pierwszy wybór dla osoby, która szuka profesjonalnego wsparcia specjalistów od lat poruszających się w biznesie zakupowym, kierujących łańcuchem dostaw nie tylko w przedsiębiorstwach z Krakowa. A teraz chcemy, abyś uczestniczył z nami we wspólnej Praktyce!

Chcemy, abyś Ty uczestniczył w Naszej Praktyce!

Nasze Doświadczenie, Twój Zysk

Wszyscy wiedzą, że wyważanie otwartych drzwi czy też odkrywanie już wynalezionych wcześniej rzeczy nie ma najmniejszego sensu. My również zdajemy sobie z tego sprawę. Właśnie dlatego oferujemy swoje wsparcie, ale przede wszystkim doświadczenie. Uważamy je za główny środek do osiągnięcia Twoich celów. To, co Ty chcesz zdobyć w przyszłości, my robiliśmy już w przeszłości. Pomożemy w opracowaniu modeli kosztowych czy w prowadzeniu mediacji. Przekonasz się, że PARTPRAX Kraków to dobry wybór.